fbpx
IMG_9172 2

Wij zijn verheugd om aan te kondigen dat onze organisatie binnenkort nog meer steun zal bieden aan onze leden in het dagelijks leven. Naast onze vertrouwde kickboks- en bokszaktrainingen zullen wij ons ook gaan richten op het ondersteunen van mensen die hulp nodig hebben in alledaagse zaken.

Ons team van vrijwilligers met verschillende expertises staat klaar om te helpen bij zaken als conflict met de werkgever, financiƫle administratie, het zoeken van een nieuwe baan en mediation/echtscheiding. Wij hebben meermaals van verschillende mensen vernomen dat hier veel vraag naar is.

Als organisatie zijn wij vastbesloten om bij te dragen aan een positieve verandering in de gemeenschap en wij zijn trots om deze uitbreiding aan te bieden. Wij hopen dat onze leden zich gesteund voelen en weten dat wij er voor hen zijn, niet alleen tijdens onze sportlessen, maar ook wanneer zij hulp nodig hebben in hun dagelijkse leven.

Bedankt voor jullie vertrouwen en steun, en wij kijken uit naar de mogelijkheid om jullie te helpen.

Met vriendelijke groet,

Beyond Fighting

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *